JSME CHOVATELSKÁ STANICE,

kde cílem není každoroční odchov velkého počtu štěňat, ale mít dostatek času věnovat se stávajícím jedincům smečky a přinášet novým majitelům socializovaná a výlučně doma odchovaná štěňátka z atraktivních spojení , které nesou dobré zdraví, typický exteriér, milou povahu a vrozenou chuť k práci.

 

ODCHOV ŠTĚŇÁTEK V NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI

Porod probíhá zásadně doma a následný odchov štěňátek je pod stálým dozorem.Od narození až po odběr jsou pravidelně každé dva týdny odčervována.Přibližně od 18. dne věku začínáme štěňátka pozvolna několikrát denně přikrmovat,nejprve kašičkou a mléčnými výrobky,postupně začnu přidávat kaši z granulí(Calibra).
Až mezi 4-5 týdnem,podle ročního období jsou umístěna ven do prostorného výběhu.V tomto věku může zájemce štěňátko nezávazně navštívit.V případě vážného zájmu je nutno složit nebo zaslat zálohu,poté je teprve štěně závazně rezervováno a není nabízeno dalším zájemcům.V případě vašeho zájmu vám budeme posílat po celou dobu fotky. Po naočkování a otetování,nejdříve však od ukončeného 8. týdne mohou odcházet do svých nových domovů.

Koupí štěňátka s průkazem původu budete mít typického představitele plemene,jehož předci splňovali povahové,exteriérové i zdravotní podmínky.
Ke štěňátku dostanete:  Průkaz původu FCI
                                       Kupní smlouvu
                                       Očkovací průkaz
                                       Krmivo do začátku
                                       Hračku provoněnou maminkou a sourozenci,aby v prvních dnech malému prckovi nebylo smutno

Stálý kontakt s chovatelem je samozřejmostí